Zoeken
 
 

Colofon

Vraag & Aanbod is een uitgave van:
MYbusinessmedia
Mr. H.F. de Boerlaan 28
7417 DA Deventer

 

Vraag & Aanbod verschijnt 15x per jaar.

Uitgever: 
Elsbeth Lamfers
E: e.lamfers@mybusinessmedia.nl

Redactie:

Algemeen
T.: (0570) 50 43 25                                                                                                     

E: redactie@vraagenaanbod.nl

Hoofdredacteur
Rolf Elling                                                                                       

T: +31 (0)570 50 43 90 of +31 (0)6 51 79 98 89

E: r.elling@mybusinessmedia.nl


Vakredactie 

Gerard ten Bulte
T: +31 (0)570 50 43 91

E: g.bulte@mybusinessmedia.nl

Webredactie
Jorine van Knippenberg
T: +31 (0)570 50 43 45

E: j.knippenberg@mybusinessmedia.nl


Eindredactie
Kasper Weigand
T: +31 (0)570 50 4374

E: k.weigand@mybusinessmedia.nl 


Advertentieverkoop:

Bert Brassée 
T: +31 (0)6 83 33 13 82

E: b.brassee@mybusinessmedia.nl 

 

Roy Wösting 
T: +31 (0)6 22 54 83 04

E: r.wosting@mybusinessmedia.nl  

 

Orderafdeling:

Narda van Straten - Beauveser

T: +31 (0)570 50 43 51                                                                                               

E: n.straten@mybusinessmedia.nl

Marketing: 
Ina Jolij
T: +31 (0)570 50 43 32
E: i.jolij@mybusinessmedia.nl

Abonnementen:
Voor vragen over abonnementen, bezorging en/of adreswijzigingen kunt u contact opnemen via:
T: +31 (0)570 50 43 25

E: klantenservice@vraagenaanbod.nl
Postadres: Postbus 58, 7400 AB  Deventer, Nederland


Abonnementstarieven

Jaarabonnement € 79,00*

 

*Prijzen zijn excl. 9% BTW en € 3,75 administratiekosten excl. 21% btw

Jaarabonnement geldt tot wederopzegging.

Beëindiging van het abonnement kan uitsluitend schriftelijk geschieden, uiterlijk drie maanden voor het einde van de abonnementsperiode; nadien vindt automatisch verlenging plaats.

 
 
 

Faillissementen

meer...
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts
 
 

Wekelijkse nieuwsbrief Maakindustrie

Nieuwsbrief icoonIedere woensdag verschijnt er een e-mailnieuwsbrief voor en door de Belgische maakindustrie. Wilt u deze ontvangen?

Meld u dan nu alvast aan voor de toekomstige e-mailnieuwsbrief.

 
 

Uw product of dienst in de kijker?

5 Redenen om te adverteren:
   
 1. 
Onafhankelijke krant met een unieke redactie
 2. 
Bereikt brede doelgroep door verspreiding in gehele maakindustrie
 3.  Verzekert u van doeltreffend bereik bij duizenden zaakvoerders, productie- en aankoopverantwoordelijken
 4.
Verschillende specials waarin u uw bedrijf of product specifiek onder de aandacht kunt brengen
 5.
U kunt zich met een aantrekkelijke korting ook in de Nederlandse maakindustrie profileren
   

 
 

Contact

Wilt u meer informatie over advertentiemogelijkheden of heeft u vragen over een abonnement?

Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag!

 

  • Voor vragen over een abonnement, belt u onze klantenservice via +31(0)570 504 325