PlastiService neemt Franse specialist in elastomeerafdichtingen over

Geplaatst door De redactie

De PlastiService Group heeft het Franse Les Élastomères Moulés (LEM) overgenomen. Met de overname voegt de groep expertise op het gebied van industriële elastomeerafdichtingen toe aan haar bestaande activiteiten in technische kunststoffen en composieten. LEM is gevestigd in Bretagne en ontwikkelt en produceert maatwerkonderdelen voor industriële toepassingen.

Tags:

Volgens PlastiService past de overname binnen de strategie om het aanbod van technische materialen verder uit te breiden. Door de kennis van technische kunststoffen, elastomeren en composieten te combineren, wil de groep industriële klanten ondersteunen met een breder pakket aan technische oplossingen.

LEM heeft meer dan zeventig jaar ervaring in het ontwerpen en produceren van elastomeeronderdelen voor verschillende industriële sectoren, waaronder de voedingsmiddelenindustrie. Het bedrijf richt zich op maatwerkoplossingen voor toepassingen waarbij hoge eisen worden gesteld aan prestaties, duurzaamheid en naleving van normen.

Ontwerp en productie onder één dak

Door de integratie van LEM krijgt PlastiService toegang tot aanvullende kennis van vorm- en verlijmingsprocessen voor elastomeren. De groep verwacht dat de combinatie van kunststoffen en elastomeren al in de ontwerpfase kan bijdragen aan de ontwikkeling van technische oplossingen voor industriële toepassingen.

Daarnaast kunnen de bedrijven gebruikmaken van een gezamenlijk ontwerpbureau en aanvullende technische competenties. Volgens PlastiService moet dit leiden tot oplossingen die gericht zijn op onder meer een langere levensduur van apparatuur en een hogere betrouwbaarheid van industriële installaties.

Netwerk van zestien vestigingen

PlastiService werd opgericht in 1988 in België en is actief in de productie, distributie en verwerking van technische synthetische materialen voor industriële toepassingen. Na de overname beschikt de groep over zestien vestigingen in Europa: vijf in België, tien in Frankrijk en één in Tsjechië.

Met de toevoeging van LEM versterkt PlastiService zijn aanwezigheid in Bretagne, een regio waar de groep tot nu toe niet actief was.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *