Studenten winnen innovatieprijzen AR Metallizing

Geplaatst door De redactie

Recent kende AR Metallizing – producent van gemetalliseerd papier – een VOKA Bryo beurs én een geldbedrag toe aan Laura Melis, tweedejaars studente van de opleiding Interieur & Design van de Mechelse Hogeschool Thomas More.

Eerder dit jaar organiseerde AR Metallizing in samenwerking met vakdocenten van de opleiding Interieur & Design van de Hogeschool Thomas More een wedstrijd voor het beste en meeste creatieve en innovatieve ontwerp voor een product dat uitgevoerd moest worden in gemetalliseerd papier. In minder dan vier weken zagen tal van inspirerende en kunstzinnige ontwerpen het licht.

Jury 

De jury, bestaande uit docenten en medewerkers van AR Metallizing, koos het winnende ontwerp van Laura Melis uit zo’n 32 ontwerpen. Melis ontwierp een innovatief en commercieel zeer bruikbaar cold pack van gemetalliseerd papier, bedoeld voor het direct koelen bij onder andere sportblessures. Melis presenteerde niet alleen een sterk, commercieel inzetbaar product, maar deelde ook een flinke portie kennis met de jury, die ze had opgedaan uit haar uitvoerige marktonderzoek. Ook andere inzendingen werden beloond. De ceo van het internationaal opererende AR Metallizing, Bart Devos, die zelden in België is, was speciaal voor de prijsuitreiking naar Mechelen gekomen.

Beursmateriaal 

Julie Blanckaert ontving een geldprijs voor het ontwerp Tree Paper Tree, dat geschikt is als beursmateriaal en stand inrichting. Elke Van Casteren & Dominique Ter Braak ontvingen een geldprijs voor inventieve bloemzaadzakjes van gemetalliseerd papier. Danique Krijn & Simone van Rooijen werden beloond voor hun mooi ontworpen lunchboxes onder de naam The Green Box. De winnende ontwerpen zullen getoond worden op diverse internationale vakbeurzen waar AR Metallizing aanwezig is.

Stimuleren 

Met de wedstrijd en bijbehorende prijzen wil AR Metallizing jonge artistieke talenten stimuleren in hun creativiteit en ondernemerschap. Dit was de eerste keer dat de wedstrijd georganiseerd werd, maar zij zal zeer waarschijnlijk een vervolg krijgen. Bart Devos, ceo van AR Metallizing: ‘Bij AR Metallizing staat ondernemen, duurzaamheid, inventiviteit en creativiteit in een hoog vaandel. Wij betrekken daar graag ook anderen bij.’

www.armetallizing.com