Santens Dhondt viert nieuwe winkel in Brugge met opendeurdagen

Geplaatst door De redactie

Santens Dhondt houdt 4 en 5 september opendeurdagen ter gelegenheid van de opening van hun nieuwe winkel aan de Dirk Martensstraat 18, Waggelwater, Brugge.

De nieuwe winkel is een logisch gevolg van de groei van de Santens Groep uit Gent. Na de overname in 2013 van Dhondt Beslag en Techniek in Brugge zijn Santens Brugge en Dhondt op vandaag samengesmolten en ondergebracht in een volledig nieuwe en moderne winkel aan het Waggelwater in Brugge. Eerder was IJzerwaren Vertommen in Sint-Niklaas in de groep opgenomen en onlangs werd ook Santens Kempen opgericht. De Santens Groep drukt zo zijn stempel op het ganse Vlaamse landsgedeelte.

Iedereen is welkom op dit openingsweekend vol unieke promoties. Inschrijven is verplicht via uitnodiging.santensdhondt.be

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws, markttrends en productinnovaties in de maakindustrie?
Meld u dan gratis aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.